• ROK SZKOLNY 2023-2024

PODZIĘKOWANIE - STYCZEŃ - 2024

Serdeczne podziękowania dla państwa Marcina i Beaty Matys za ufundowanie pączków dla wszystkich przedszkolaków i pracowników przedszkola.

PODZIĘKOWANIE - STYCZEŃ - 2024

Dyrektor Publicznego Przedszkola w Szczepanowie Aneta Kurek serdecznie dziękuje księdzu proboszczowi dr Marcinowi Kokoszka za udostępnienie sali
          w Domu Pielgrzyma, OSP Szczepanów za możliwość wypożyczenia stołów i krzeseł, pani Agacie za użyczenie naczyń, Rodzicom za przygotowanie uroczystości z okazji Dnia Babci i Dziadzia.

PODZIĘKOWANIE - STYCZEŃ - 2024

Dyrektor Publicznego Przedszkola w Szczepanowie Aneta Kurek serdecznie dziękuje  Panu Grzegorzowi - tatusiowi Igora za pracę na rzecz przedszkola.

PODZIĘKOWANIE - GRUDZIEŃ- 2023

Dyrektor Publicznego Przedszkola w Szczepanowie Aneta Kurek serdecznie dziękuje  Pani Malwinie - mamusi Lilianki za pomoce dydaktyczne do naszego przedszkola.

ROK SZKOLNY 2022-2023

PODZIĘKOWANIE - STYCZEŃ - 2023

Pani dyrektor Aneta Kurek składa serdeczne podziękowania dla:
          Rodziców, którzy przygotowali uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadzia
          ( poczęstunek, pomoc w przygotowaniu sali, przewiezienie stołów):
          pani Kornelii mamusi Mai za wykonanie breloczków ( dla babć i dziadków)
          panu Krzysztofowi tatusiowi Norberta za ufundowanie soczków
          Księdzu Prałatowi Władysławowo Pasiut - za wypożyczenie sali w domu pielgrzyma
          panu kościelnego,
          Ochotniczej Straży Pożarnej w Szczepanowie i w Wokowicach
          nauczycielom i pracownikom

PODZIĘKOWANIE - STYCZEŃ - 2023

Serdeczne podziękowania dla Rady Rodziców i Rodziców  z Wokowic za przygotowanie poczęstunku oraz strojów na zabawę karnawałową.

PODZIĘKOWANIE - GRUDZIEŃ - 2022

Serdeczne podziękowania dla Rodziców z Wokowic za przygotowanie
          strojów dla dzieci na Jasełka oraz poczęstunku dla zaproszonych gości (rodziców).

PODZIĘKOWANIE - GRUDZIEŃ- 2022

i zorganizowanie dnia św. Mikołaja dla wszystkich dzieci.

PODZIĘKOWANIE - LISTOPAD - 2022

Serdeczne podziękowania dla Rady Rodziców z Wokowic i Szczepanowa za przygotowanie poczęstunku oraz strojów na zabawe andrzejkową.

PODZIĘKOWANIE - LISTOPAD - 2022

Podziękowanie dla wszystkich Rodziców za przygotowanie dzieciom strojów na uroczystość
          z okazji święta niepodległości oraz za wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych.

PODZIĘKOWANIE - PAŻDZIERNIK - 2022
          Dyrektor przedszkola mgr Aneta Kurek serdecznie dziękuje tatusiowi Julki U.
          i Panu Tomaszowi B. za prace na rzecz przedszkola.

PODZIĘKOWANIE - PAŻDZIERNIK - 2022
          Serdeczne podziękowania dla Rady Rodziców z Wokowic i Szczepanowa za przygotowanie upominków na uroczystość Pasowania.

PODZIĘKOWANIE - WRZESIEŃ  - 2022

Serdeczne pdziękowania dla tatusia Karinki Cz. za naprawę kącika przyrody w grupie biedroneczek.

PODZIĘKOWANIE - WRZESIEŃ 2022
          Dziękujemy rodzicom za przyniesione dary do kącika przyrody.

PODZIĘKOWANIE - WRZESIEŃ 2022
          Dziękujemy Rodzicom za udział w zbiórce.
           Przekazanie tekstylia dla kociaków zostały odebrane przez pracowników Schroniska w Borku Fundacja Straż Ochrony Praw Zwierząt.

ROK SZKOLNY 2021-2022

PODZIĘKOWANIE - CZERWIEC 2022
          Dyrektor przedszkola Aneta Kurek składa serdeczne podziękowania Radzie Rodziców, Rodzicom
          i pracownikom za pomoc i zaangażowanie w zorganizowaniu pikniku rodzinnego. Ochotniczej Straży Pożarnej w Szczepanowie za użyczenie stołów i ławek na uroczystość. Warto w tym momencie zacytować piękne słowa G. Gargaś " Anioły są wśród nas , nie te niebiańskie, te bez skrzydeł. Anioła można odnaleźć w drugim człowieku..."

PODZIĘKOWANIE - LUTY 2022

Dyrektor Publicznego Przedszkola im. św. Jana Pawła II w Szczepanowie serdecznie dziękuje Rodzicom Macieja Matysa za ufundowanie pączków do przedszkola w Szczepanowie
          i w Wokowicach.

PODZIĘKOWANIE - LUTY 2022

Dyrektor Publicznego Przedszkola im. św. Jana Pawła II w Szczepanowie bardzo serdecznie dziękuje Radzie Rodziców i Rodzicom  za przygotowanie strojów i poczęstunku z okazji zabawy karnawałowej.

PODZIĘKOWANIE - STYCZEŃ 2022

Dyrektor Publicznego Przedszkola im. św. Jana Pawła II w Szczepanowie bardzo serdecznie dziękuje Rodzicom  za przygotowanie ubioru dla dzieci z okazji uroczystośći Dnia Babci i Dnia Dziadzia.

PODZIĘKOWANIE - Grudzień 2021

Dyrektor Publicznego Przedszkola im. św. Jana Pawła II w Szczepanowie bardzo serdecznie dziękuje Radzie Rodziców za przygotowanie paczek mikołajowych dla dzieci.

PODZIĘKOWANIE - Listopad 2021

Dyrektor Publicznego Przedszkola im. św. Jana Pawła II w Szczepanowie bardzo serdecznie dziękuje Radzie Rodziców za przygotowanie zabawy andrzejkowej
          w przedszkolu.

PODZIĘKOWANIE - Wrzesień 2021

Dyrektor Publicznego Przedszkola im. św. Jana Pawła II w Szczepanowie bardzo serdecznie dziękuje tatusiowi Nikodema Rutkowskiego za montaż urządzeń w kuchni.

PODZIĘKOWANIE

Dyrektor Publicznego Przedszkola im. św. Jana Pawła II w Szczepanowie bardzo serdecznie dziękuje Rodzicom Pani Beacie i Marcinowi Matys za ufundowanie słodkości dla przedszkolaków ze Szczepanowa oraz Wokowic z okazji Dnia Dziecka.

PODZIĘKOWANIE

Dyrektor Przedszkola bardzo serdecznie dziękuje tatusiowi Michalinki Przybyło

i Nikodema Przybyło za ciężką pracę

w ogrodzie przedszkolnym podczas przycinania drzew.

• Podziękowanie dla Rodziców

• Podziękowanie

Podziękowania dla Państwa Beaty i Marcina Matys za ufundowanie pączków dla dzieci

i pracowników ze Szczepanowa oraz oddziału w Wokowicach. Dziękujemy.

👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👋👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏