• Opłata za przedszkole

• Opłata za przedszkole w roku szkolnym 2023/2024

Opłaty za pobyt dziecka w przedszkolu:

1. Rodzice są zobowiązani do wnoszenia miesięcznej opłaty za wyżywienie.

2. Miesięczną opłatę za wyżywienie ustala Dyrektor Przedszkola mnożąc stawkę żywieniową, wybraną przez rodziców dziecka przez liczbę dni w których dziecko korzystało z wyżywienia.

3. Stawka żywieniowa w Przedszkolu w Szczepanowie  wynosi 10 zł w tym :

śniadanie - 3,00 zł

obiad - 5,00 zł

podwieczorek - 2,00 zł

4.Stawka żywieniowa w oddziale w Wokowicach  wynosi  7,00 zł w tym :

obiad - 5,00 zł

podwieczorek - 2,00 zł

5. Miesięczna opłata za wyżywienie wnoszona jest z dołu, po jej ustaleniu przez Dyrektora Przedszkola do 15 dnia miesiąca następującego po miesiącu, którego dotyczy opłata.

6. Dokonujemy opłaty logując się na https://www.jammik.pl/ następnie przechodzimy do konta Rodzica - wpisujemy adres E-mail oraz numer karty, pobieramy rachunek
          i wpłacamy na konto.

7. Wpłaty miesięcznej opłaty za wyżywienie należy dokonywać na numer konta bankowego

8. Opłata za każdą rozpoczętą godzinę korzystania ze świadczeń wynosi 1 zł.